Prefabrykacja szaf automatycznych i elektrycznych w Poznaniu

Zajmujemy się szeroko rozumianą prefabrykacją sterownic automatyki i rozdzielnic elektrycznych w Poznaniu. W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania i najnowsze technologie, które z pewnością wpłyną na Twoje zadowolenie. Dzięki temu oferujemy produkty najwyższej jakości, cechujące się wytrzymałością i solidnością.
 

Prefabrykacja szaf automatyki Poznań


Nasza firma działa na rynku już od wielu lat. Jeśli chodzi o doświadczenie, posiadamy ponad 10-letnie w kwestii produkcji i montażu rozdzielni elektrycznych. Priorytetem jest dla nas ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, dlatego możesz być pewien, że stawiając na naszą firmę, wybierasz doskonałą jakość i kompleksową obsługę. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i mamy na względzie oczekiwania klienta. Wszelkie czynności wykonujemy sprawnie i z należytą starannością, co z kolei przekłada się na najwyższą jakość i dokładność.
 

Prefabrykacja szaf elektrycznych Poznań


Wykonujemy projekty skrzynek łączeniowych, szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych. Wszelkie prace, jakie wykonujemy, opierają się na komponentach własnych lub powierzonych. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz realizację testów funkcjonalnych, montowanie rozdzielnic na obiekcie czy też protokoły pomiarów wykonane z najwyższą precyzją. Oferta dostosowana zostaje do Twoich potrzeb i może bazować na:
• pracy według Twojego schematu,
• wykonaniu schematu elektrycznego urządzeń,
• wykorzystaniu powierzonych materiałów,
• zastosowaniu własnych komponentów.

Wszystko zależy od Twoich oczekiwań oraz preferencji odnośnie tego, w jaki sposób mamy wykonać powierzone zadania.
 

Z czym wiąże się prefabrykacja szaf?


Warto zauważyć, że każda realizacja instalacji elektrycznych jest związana z prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami zajmującymi się tymi aspektami, co pozwala na doskonałą jakość i gwarancję najlepszej obsługi. Zaproponowane rozwiązania zostają w każdym przypadku dostosowane do potrzeb klienta, natomiast nasza kadra korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych.
Prefabrykacja szaf wiąże się przede wszystkim z montażem tablic oświetleniowych, rozdzielnic niskiego napięcia, rozdzielnic budowlanych, dla domów jednorodzinnych, specjalnych układów zasilania, czy też złącz kablowych dla budynków różnego typu. Z naszą pomocą te czynności wykonane zostaną sprawnie i bez większego problemu. Działamy na rynku już od wielu lat, dlatego zyskujesz gwarancję doskonałej obsługi i bogatego doświadczenia naszych specjalistów.
STEROWNICE WROCŁAW STEROWNICE POZNAŃ ROZDZIELNICE POZNAŃ ROZDZIELNICE WROCŁAWSZAFY WROCŁAW