Prefabrykacja sterownic w Poznaniu

 

Firma Inno-Tech ma dziesięcioletnie doświadczenie w prefabrykacji sterownic automatyki i rozdzielnic elektrycznych. Nasza profesja dostarcza klientom nowoczesnych i zaawansowanych technologii, a załoga składa się z wysoko wykwalifikowanych monterów. Ciągle rozwijają swoje umiejętności, aby zapewnić Wam usługi najwyższej jakości oraz aby sprostać wszystkim Waszym oczekiwaniom.

 

Projekty konsultowane indywidualnie

 

Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm, a także instytucji w zakresie m.in.:
• instalacji automatyki AKPIA
• okablowania automatyki BMS i HVAC
• uruchamiania systemów automatyki budynkowej i bezpieczeństwa;
• serwisowania instalacji elektrycznej.

Ponadto wykonujemy testy funkcjonalne, protokoły pomiarów oraz rozdzielnice, które montujemy na wskazanym obiekcie. Klienci indywidualni również znajdą u nas szereg kompleksowych rozwiązań, które świadczymy na równie wysokim poziomie.

Prefabrykacja szaf elektrycznych w Poznaniu

 

Prefabrykacja sterownic naszej firmy w Poznaniu jest zaliczana do jednych z najlepszych na rynku, dlatego stawiamy na zadowolenie naszych klientów z oferowanych usług. Każdą ofertę konsultujemy z naszymi usługobiorcami indywidualnie, aby zapewnić Wam optymalne warunki i jak najlepsze efekty pracy. W razie jakichkolwiek pytań nasza załoga jest cały czas do dyspozycji.
Pracujemy zarówno według schematu narzuconego nam przez klientów, jak również według własnych, wypracowanych wieloletnim doświadczeniem metod. Do naszej pracy wykorzystamy komponenty z własnych zasobów oraz tych udostępnionych bądź wskazanych przez klientów. Możecie wiec sami zdecydować, jak będzie przebiegał cały proces zleconego zamówienia.

Gwarancja jakości i opłacalności

 

Każde zlecenie wykonujemy jak najlepiej, starannie dbając o każdy najmniejszy jego szczegół. Staramy się zoptymalizować koszty ofert jednocześnie dając Wam gwarancję wysokiej jakości produktów. Nie musicie martwić się wymianą szafy sterowniczej oraz jej elementów po niedługim okresie użytkowania. Innovative Technologies zapewni Wam solidny, a zarazem kompatybilny produkt, który będzie sprawnie działał przez długie lata bez większego ryzyka uszkodzeń technicznych.
Jesteśmy dyspozycyjni i otwarci na wszystkie Wasze pomysły oraz zastrzeżenia. oferowana przez nas prefabrykacja sterownic w Poznaniu zapewni Ci wysoką klasę usług i zadowolenie z wykonanego zlecenia. W przypadku jakiekolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy Innovative Technologies!

STEROWNICE WROCŁAW STEROWNICE POZNAŃ ROZDZIELNICE POZNAŃ ROZDZIELNICE WROCŁAWSZAFY WROCŁAW